HAKKIMDA

Tuğşah Bilge

Girişimci, yazar, şair, araştırmacı ve  radyo programcısıyım.  Aktif olarak teknoloji yatırımları yapıyorum. Mobil uygulamalar, dijital reklamcılık ve website kodlama işleriyle ilgileniyorum. Hobi olarak başladığım radyo programcılığının haricinde iş dünyasında varlığımı devam ettiriyorum.

         Radyoculuğa başlamadan önce bir çok farklı sektörde çalışmış fakat memnun kalmamış bir bünye olarak, hobimden para kazanmanın mutluluğunu yaşıyorum. Zeytin Fm, Bakırköy Fm, Delta Fm, Meltem Radyo gibi radyolarda bolca mesai harcamış, sonrasında kurduğum Radyocular Reklam Ajansı ve İntelijans sayesinde Türkiye genelinde 400’e yakın karasal radyo istasyonunda hem radyo programı yapmış, ayrıca çeşitli reklam, medya planlama ve strateji geliştirmelerinde bulunmuş bir radyo programcısı olmanın dışında Sigarayı Bırak, Nasıl Başarılı Olurum, İstanbul’u Benimle Keşfet, Şairden Şaibeli Şiirler, Şaibeli Şairden Şiirler,  isimli kitapları yazmış, bir yazarım.

        Halen 70 firmaya ait kurumsal radyo istasyonunun yönetimini yapay zeka kullanan yazılımlarla gerçekleştiriyorum. Bu radyolar vasıtasıyla günde iki milyon insana kaliteli müzik ve anons yayını yapılmasına vesile oluyorum. Teknolojiyi kullanarak bir çok kaynağı taramaya ve araştırıp kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

 

Danışmanlık ve diğer her türlü iletişim için mail gönderebilirsiniz.

[email protected]